Ve čtvrtek 24.8. celý den ZAVŘENO!!!
Při nepříznivém počasí hřiště zavřené.

Aktuality:

O v pátek 18.8. a o víkendu 19.-20.8. ZAVŘENO

V sobotu 2.9. otevřeno od 14hodin.

V neděli 3.9. otevřeno od 12,30hod.

V sobotu 9.9. otevřeno od 13,00hod.

Během letních prázdnin otevřeno každý den od 10.00 do 18.00hodin!!!


Poslední dobou se stále častěji množí dotazy na množství baterií. Vězte, že jich máme téměř 70ks!!!Jedna baterie vydrží  v provozu necelou hodinu, ovšem nabíjí se 5 hodin:-((( To je realita. Nemáme takové technické zázemí, abychom množství baterek znásobili. Děkujeme za pochopení a věříme, že mezi vámi nebude vládnout nepříjemná a špatná nálada. Jízda na kole je přece taky fajn:-)

Při dešti zavřeno!

Autíčka není možné rezervovat!

Stolečky nerezervujeme!!!

Zákaz vstupu psů jakékoli rasy, velikosti a pohlaví, výjimky nejsou! Jsme dětské hřiště, kde chtějí být všichni v bezpečí a čistotě!

Mějte připravené drobné, nejsme s to třem hostům za sebou vrátit na 1000,- Kč. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ:-)

Kreditní ani debetní karty nepřijímáme!!!

Prosíme, respektujte, že na dětském dopravním hřišti není možné jezdit na kolečkových bruslích.

Řada z vás se ptá po zavedení Wi-Fi na naše hřiště. Klademe ale otázku: není čas strávený na hřišti s dětmi to nejcennější, co máme a co nám nikdo a nikdy nevezme? Nenechme se tedy rozptylovat surfováním po internetu, vyřizováním neodkladných záležitostí a buďme naplno s vlastními (nebo s půjčenými) dětmi :-)

V areálu je také možnost malého občerstvení.

V případě, že jste něco na hřišti ztratili, nesmutněte. Pakliže to nějaká dobrá duše našla a předala správci, tak to jistě najdete v jeho kanceláři v krabici ztrát a nálezů.

Naše dětské dopravní hřiště je možné si pronajmout na firemní akce, narozeninové či rodinné oslavy. Hodinová sazba je 1200,-Kč (půjčovné není zahrnuto). Prosíme, rezervujte si hřiště minimálně se 14denním předstihem, poukažzte zálohu ve výši 500,-Kč. Následně budeme všemi možnými dostupnými způsoby o uzavření informovat rodičovskou veřejnost. Konáme tak na našich webových stránkách, facebooku a přímo na nástěnce u hřiště.Pronájem hřiště vám můžeme nabídnout pouze od počátku otevírací doby, tzn. od 10hodin o víkendech, nebo od 15hodin ve všední den!!!


Spravuje zettiwebs.cz
© dopravnihristeprosek.cz, 2010 - 2017, všechna práva vyhrazena