otevřeno
Provozní doba pro veřejnost duben po.-pá.15.-18.hod

Aktuality:

Sezóna ukončena, otevíráme opět 15.4.2017!!!


OD 1.září otevřeno jako ve školním roce, tj. po+stř+pá  13,00 až 18,00hodin, út+čt 15,00 až 18,00hodin


Poslední dobou se stále častěji množí dotazy na množství baterií. Vězte, že jich máme téměř 70ks!!!Jedna baterie vydrží  v provozu necelou hodinu, ovšem nabíjí se 5 hodin:-((( To je realita. Nemáme takové technické zázemí, abychom množství baterek znásobili. Děkujeme za pochopení a věříme, že mezi vámi nebude vládnout nepříjemná a špatná nálada. Jízda na kole je přece taky fajn:-)

Při dešti zavřeno!

Autíčka není možné rezervovat!

Zákaz vstupu psů jakékoli rasy!

Mějte připravené drobné, nejsme s to třem hostům za sebou vrátit na 1000,- Kč. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ:-)


Prosíme, respektujte, že na dětském dopravním hřišti není možné jezdit na kolečkových bruslích.

Řada z vás se ptá po zavedení Wi-Fi na naše hřiště. Klademe ale otázku: není čas strávený na hřišti s dětmi to nejcennější, co máme a co nám nikdo a nikdy nevezme? Nenechme se tedy rozptylovat surfováním po internetu, vyřizováním neodkladných záležitostí a buďme naplno s vlastními (nebo s půjčenými) dětmi :-)

V areálu je také možnost malého občerstvení.

V případě, že jste něco na hřišti ztratili, nesmutněte. Pakliže to nějaká dobrá duše našla a předala správci, tak to jistě najdete v jeho kanceláři v krabici ztrát a nálezů.

Naše dětské dopravní hřiště je možné si pronajmout na firemní akce, narozeninové či rodinné oslavy. Hodinová sazba je 1200,-Kč (půjčovné není zahrnuto). Prosíme, rezervujte si hřiště minimálně se 14denním předstihem, poukazte zálohu ve výši 500,-Kč. Následně budeme všemi možnými dostupnými způsoby o uzavření informovat rodičovskou veřejnost. Konáme tak na našich webových stránkách, facebooku a přímo na nástěnce u hřiště.


Spravuje zettiwebs.cz
© dopravnihristeprosek.cz, 2010 - 2017, všechna práva vyhrazena